تبلیغات
اقتصاد سیاسی ایران - محمود بهمنی: مقاومت بازار قطعا شکسته خواهد شد
اقتصاد سیاسی ایران

وقت شما به خیر

مدیر سایت : علیرضا هاشمی

← آمار بازدید

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :

گزارش

یادداشت و مقاله

آرشیو

محمود بهمنی: مقاومت بازار قطعا شکسته خواهد شد

 رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه بازار تا حدودی در حال مقاومت است، گفت: قطعاً‌ به زودی این مقاومت درهم خواهد شکست‌ چون ما با پشتوانه ارزی قوی وارد این مرکز شده‌ایم. به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، محمود بهمنی با مثبت ارزیابی کردن پاسخگویی به متقاضیان مرکز مبادلات ارزی اظهار داشت: وجود حجم گسترده‌ای از جمعیت در طبقات و پاسخگویی به تقاضاهای آنان به این معنا است که تقاضا از روی بازار برداشته می‌شود .

بهمنی با اشاره به این که تا چندی قبل کل تقاضاها بر روی بازار بود، خاطرنشان کرد: شبکه بانکی با این مرکز، بازار را سبک کرده و قرار است موارد دیگری از اختصاص ارز به این مرکز اضافه شود. وی از ارائه ارزهای دانشجویی و بیماران با نرخ مرجع خبر داد و افزود: در صورت داشتن توان پاسخگویی، سعی می‌کنیم‌ تمامی تقاضاهای خرد در این مرکز متمرکز شود.

رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به مدیریت تقاضاهای خرد ارزی تاکید کرد : براین اساس، دلیلی ندارد ما شاهد افزایش قیمت ارز باشیم. وی در ارتباط با تخصیص ارز به کالاهای واقع در اولویت های 5 تا 10 بیان داشت:‌ این اولویت‌ها در برنامه‌های ما قرار دارد. در حال حاضر اولویت های 3 تا 5 را در این مرکز پاسخگو هستیم و اولویت های 1 و 2 همچنان به نرخ ارز مرجع 12260 ریال پرداخت می‌شود.

طبقه‌بندی موضوعی

آخرین مطالب

لینک‌ها

جستجو

نویسندگان