تبلیغات
اقتصاد سیاسی ایران - قیمت نهایی رانا تعیین شد
اقتصاد سیاسی ایران

وقت شما به خیر

مدیر سایت : علیرضا هاشمی

← آمار بازدید

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :

گزارش

یادداشت و مقاله

آرشیو

قیمت نهایی رانا تعیین شد

قیمت نهایی رانا 215 میلیون ریال (21 میلیون و 500 هزار تومان) تعیین شده و با مشخص شدن و ابلاغ قیمت، تحویل این خودرو به مشتریان به زودی آغاز خواهد شد. اگرچه قرار بود از ابتدای ماه جاری تحویل رانا به مشتریان آغاز شود اما به دلیل نهایی نشدن قیمت عرضه‌ این خودرو تاكنون به تعویق افتاده بود. رانا دومین خودرو ملی تولیدی ایران خودرو است كه در کلاس C و به صورت چهار در سدان صندوق‌دار تولید می‌شود.

ایران خودرو در سال جاری رانا را در دو مرحله با دریافت 10 میلیون تومان پیش فروش كرده و قرار بود مابقی قیمت آن نیز زمان تحویل خودرو از مشتریان اخذ شود. به این ترتیب با تعیین قیمت 21 میلیون و 500 هزار تومان، پیش‌خریداران با پرداخت 11 میلیون و 500 هزار تومان دیگر خودروی خود را تحویل خواهند گرفت. البته قیمت این خودرو هنوز به طور رسمی اعلام نشده است.
 
حدود یك ماه پیش نیز معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از آغاز عرضه خودرو رانا از ابتدای مهرماه خبر داده و اظهار امیدواری كرده بود كه با عرضه انبوه خودروی رانا بخشی از كاهش تولید پژو 206 جبران شود.
 
رانا اگرچه مشابه پژو 206 است اما بدون هیچگونه وابستگی به خارج از كشور تولید شده و قطع همكاری پژو با ایران خودرو تاثیری بر روند تولید این خودرو نداشته است.

طبقه‌بندی موضوعی

آخرین مطالب

لینک‌ها

جستجو

نویسندگان