اقتصاد سیاسی ایران

وقت شما به خیر

مدیر سایت : علیرضا هاشمی

← آمار بازدید

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :

گزارش

یادداشت و مقاله

آرشیو

توضیحات وزیر راه و شهرسازی درباره قیمت مسکن مهر

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه هنوز توافقی برای افزایش قیمت مسکن مهر صورت نگرفته گفت:‌ هرگونه افزایش قیمت به صورت شفاف اعلام خواهد شد. علی نیکزاد افزود: کسانی که متقاضی مسکن مهر هستند و قسط چهارم را پرداخت کرده اند و به مرحله نازک کاری رسیده اند، مشمول هیچگونه افزایش احتمالی نخواهند بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، علی نیکزاد با بیان اینکه موضوع افزایش قیمت در یک تیم کارشناسی در حال بررسی است گفت: هرگونه افزایش در صورت تصویب نهایی تیم کارشناسی اعلام خواهد شد ،بنابراین هرگونه افزایش قیمت به صورت شفاف اعلام خواهد شد و هنوز ابلاغیه و دستورالعملی صادر نشده است.

وی گفت: انبوه سازان مباحثی داشته اند و مطالبی را بیان کرده اند که این موضوع در حال بررسی است. 

وی با اظهار تاسف از خبرهایی که برخی روزنامه ها و رسانه ها مبنی بر افزایش قیمت مسکن مهر اعلام کرده اند گفت: بدون اینکه ما تصمیم بگیریم و چیزی اعلام کنیم برخی روزنامه ها هم قیمت را اعلام کرده اند و هم میزان افزایش را که چنین چیزی صحت ندارد.

نیکزاد افزود: کسانی که متقاضی مسکن مهر هستند و قسط چهارم را پرداخت کرده اند و به مرحله نازک کاری رسیده اند، مشمول هیچگونه افزایش احتمالی نخواهند بود.

وی با اشاره به اینکه احتمال دارد تغییر قیمتی داشته باشیم، گفت: این تغییر قیمت در ساختمان هایی است که به مرحله سفت کاری ، اسکلت و سقف رسیده اند اعمال خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه مسکن مهر به سرانجام خود خواهد رسید، افزود: روند افتتاح مسکن مهر همچنان ادامه دارد و تا پایان سال یک میلیون و 500 هزار واحد مسکن مهر افتتاح خواهد شد

طبقه‌بندی موضوعی

آخرین مطالب

لینک‌ها

جستجو

نویسندگان

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic